Naujienos 
 
 
 
2013-11-04 09:52:04
 

Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino programos 27 punkte nurodoma, kad kalbos taisyklingumo ir kalbinės raiškos normų aprašas kandidatų iš mokyklų lietuvių mokomąja kalba ir tautinės mažumos mokomąja kalba darbams vertinti pereinamuoju laikotarpiu yra nustatomas pagal Nacionalinio egzaminų centro (NEC) tyrimų duomenis ir skelbiamas tinklalapyje www.nec.lt iki 2013 m. lapkričio 15 d.

Kviečiame susipažinti su parengtais mokyklinio ir valstybinio brandos egzamino užduoties vertinimo instrukcijų projektais. Pateiktuose vertinimo instrukcijų projektuose yra patikslinti rašinio turinio vertinimo kriterijų aprašai, kalbos taisyklingumo ir kalbinės raiškos normų klaidų skaičius mokinių iš mokyklų lietuvių mokomąja kalba ir tautinės mažumos mokomąja kalba darbams. Šios vertinimo instrukcijos buvo tikslinamos remiantis 2013 metų lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinio ir valstybinio brandos egzamino statistine ir kokybine analize, VBE kandidatų darbų vertintojų ir dalyko ekspertų teiktais siūlymais.

Prašome iki lapkričio 11 dienos teikti pastabas, komentarus ir siūlymus dėl lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinio ir valstybinio brandos egzamino užduoties vertinimo instrukcijų projektų elektroninio pašto adresu [email protected]

 
  
 
     Pagrindinis      |      Svetainės medis      |      Kontaktai