Naujienos 
 
 
 
2015-10-13 16:00:29
 

Nacionalinis egzaminų centras organizuoja Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.
                                                                                                                                                                                                                         Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Užduotį bus galima atlikti kompiuteriu arba užduočių sąsiuvinyje. Kompiuteriu atliktų užduočių vertinimas bus kompiuterizuotas. Užduočių sąsiuviniuose atliktus darbus, pagal pateiktą vertinimo instrukciją, vertins pačios mokyklos.

Konkurse kviečiame dalyvauti visų bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 8, 9 ir 10 klasių mokinius, besidominančius matematika, gamtos mokslais ir jų taikymu. Kiekvienos mokyklos dalyvių skaičius neribojamas. Kiekvienos mokyklos 8, 9 ir 10 klasės mokiniai, geriausiai atlikę užduotis, bus apdovanoti konkurso laimėtojų diplomais.

Konkursas vyks 2015 m. lapkričio 20 d. Esant poreikiui, konkurso užduotis kompiuteriu bus galima atlikti dviem srautais.
Dalyvių registracijos formą rasite duomenų perdavimo sistemoje KELTAS.

Užsiregistruoti reikia iki 2015 m. spalio mėn. 27 d.
Kilus neaiškumams skambinkite (8 5) 2756180.

 
 


 
 
     Pagrindinis      |      Svetainės medis      |      Kontaktai